Karibik Prázdninové destinace

Nic neví jak vypadá ráj ale jednou bylo karibské ostrovy, mu by jistě pochopí, že nebe nemůže být ještě krásnější, než tato skupina ostrůvky. Karibik Rekreační Destinace určují vaše cesta do nebe na zemi, na cestě kolem ospravedlňuje zažívají plážemi, čluny, bank a Bikinis.Toto nádherné hřiště v Americe rovněž movie-soubor krásu, kokosový-stromy-plátované horách, údolích zelenající z cukrové třtiny a banány a pobřeží habaděj. Karibik města kypět slavné architektura v obcích stanovena dlouhou dobu před automobil.

Anguilla

Tento ostrov se může pochlubit některé z Karibiku na prémii plážích a aqua neuvěřitelně modrou vody spolu s ultra-exkluzivní pláž střediska. Anguilla provedené nadpisy v roce 1969, kdy britský výsadkáře pršelo z nebe “. Britské síly nalezen nikdo bojovat.

Antigua & Barbuda

V horských a zátoka-zvýšené ostrově Antigua disponuje 365 pláže. Take jeden pro každý den vaší cesty v případě, že jste rok-dlouhou dovolenou. St John to je hlavní město dvojí & Barbuda Antigua podán. Bylo prosperující přístavu ve svém 17. století rozkvět a tallový plachetnice občas ještě milost jeho chráněné zátoce z přístavu.

Bahamy

* New Providence

To je většina návštěvníků ostrova chybně volání Nassau. Protože asi dvě-třetiny ze Bahamian žije na relativně malý ostrov New Providence je, že myší řváti bude.

* Grand Bahama

Grand Bahama nabízí spoustu činností pro ekologicky citlivější. Patří mezi ně eko-dobrodružství jako kayaking, turistiku a výlety jeep prostřednictvím vzdálené plochy pro úzký-mangrovy se podívat na, ptáků a mořských života.

* Abaco

V Abaco ostrovy jsou opravdu ve tvaru půlměsíce, mini-souostroví skládající 130čtverečná míle na pevninu, téměř 82-208 a ležící cays skalách. Jsou Bahamy ‘klenoty v koruně, podle dlouhé-time, silně loajální Abaco rezidenty.

* Out ostrovy

Nejméně dvě desítky na Bahamy obydlených a každá má svůj vlastní výraznou osobnost. S tolika ostrovy, cays, i kolem 2.000 ostrůvků, na zemi, by mohlo trvat měsíce na průzkum.

Barbados

Tento ostrov stále cherishes nezávislé anglo-saského zdvořilostí, kriketu a vysoce čaj. Po 350 letech kolonizace, Británii opustil její znamení a zní daleko k okouzlující šarm “Malej Anglii v tropech”.

Bermudy

Vzpomínky na Bermudách? Mysli růžové a zelené. Pink pro měkké pastelových odstínech, které umýt tomto 22-square-mile ostrov a na zelené barvy peníze, které Bermudy offshore bankovnictví, pojišťovnictví generovat.

Curacao

Příznivci Curacao ho označí Karibiku nizozemština léčbě, které nelze bít. Přemýšlejte u dokonalá, relativně suché počasí se hlavního města Willemstad Basking na slunci jako tropická Amsterdam.

Dominika

Mysli hollywoodský film sada. Sem i fantasy ostrov deštného pralesa zelení a bloomery holátko vedle drsné horské štíty, někdy zakryt mraky a mlha.

Dominikánská republika

To horských plážový-lemovaný země zabírá východní dvě třetiny Hispaniola-druhou-největším z Caribees. Santo Domingo, nejstarší město v Novém světě je historické kapitálu a radosti v obnoveny poklady své španělské císařské dny.

Kuchyně Bay Resortu Antigua
Antigua Vacations
Morgans Harboura Hotel, Jamajky
Karibik Levné Vacation
St Vincenc a Grenadiny, Levné Resorts
Barbados Cheap Resorts
Antigua Levné hotely
Haiti Turistické atrakce
Bermudy Ubytování
Lety do Portoriko
Líbánky v Puerto Rico