Francouzština West Indies

Francouzština West Indies je jméno dané na ostrovy, které byly kdysi vládli Francii. Existují dva francouzských departementů Martinique a Guadeloupe.

Existuje několik ostrovů Francouzské West Indies rádi Hispaniola který je i-druhý největší ostrov z Antil. Na ostrově se nachází mezi ostrovy Kubě a Portoriku.

Dalším francouzského West Indies ostrova Dominika. Ostrov je také nazýván ostrovem přírodě, protože jeho země je plný opít déšť lesy a řekami. Tento název se vyslovuje je uveden proto, že se slovo v latině znamená ‘neděli’ které bylo dne Kolumbus objevili tento ostrov. Stavu zemědělství je hlavní činností.

Grenada je ostrov národa, které druhý nejmenší-nezávislé země v této oblasti a je umístěné mezi Trinidadu a Tobago a svatého Vincenta a Grenadin.

Grenadin je ostrov řetězce s více než 600 ostrovy. Jsou rozděleny mezi národy ostrov Svatá Vincenc a Grenadiny a Grenady.

Jiný populární francouzské West Indies ostrova Saint Vincent. To je vulkanického ostrova v kraji a leží v Karibském moři. Ostrov získal nezávislost z roku 1979. Zhruba 110.000 lidí z tohoto ostrova.

Svatá Lucie je populární francouzské West Indies ostrově národ ve východní části Karibiku. Ostrov je také označována jako o “Helena West Indies” jak ostrově přepne mezi britské a francouzské kontrolou tak často byl přirovnáván k mýtické Helena Trojská. Dne 22. února 1979 Saint Lucia Gaines nezávisle.

Ostatní populární ostrovy Francouzské West Indies patří:

Hispaniola
Dominika
Grenada
Grenadin
Saint Croix
Svatá Lucie
Svatý Vincenc
Tobago

Guadeloupe Zajímavosti
Páry Ocho Rios, Jamajky
Svatý Vincenc a Grenadiny Nabídky programů
Grenada Rozpočet Ubytování
Svatý Kryštof a Nevis Nabídky programů
Karibik Vacation Packages
Curacao lety
St Martin Turistické atrakce
Bermudy turistické atrakce
Karibik prohlídka Packages
Zájezdy do Puerto Rico