Cestování Informace Karibik

Poznejte zajímavosti a některé dobrodružstvích se spoustou legrace vyplněna činnostmi; prozkoumala ostrůvků, které stále váží nostalgie řadu historických soubojů ai někteří pirátská příběhů. Trvale ovlivněny zkušeností kolonialismu, otroctví, v karibské oblasti vytvořila kolekci společnosti, které jsou výrazně odlišné od těch, složení obyvatelstva v kterékoli jiné části světa. Karibik Cestovní Informace Vám nabízí podrobné informace o některých významných tipů na vaší cestě hladkému jedna.

Oděvy a oblečení

Ujistěte se, že balík oblečení lehké tkaniny a přírodní vlákna, jako je hedvábí, bavlnu světlem a prádlo pro vaši návštěvu Karibiku. Snadný-opotřebení, lehké textilie sloužit dvojí cíl umožnit k všudypřítomné breezes moře a poskytuje pohodlí lounging.

Prípravné zde

Letadlo je vhodný pro rychlou cestu. Četných významných leteckých společností – od výchozích míst na celém světě – mají pravidelné lety do Karibiku.

A neuspěchaný oceánské plavby může být jen váš styl. Téměř dvě desítky výletních okruhů nabídnout široké spektrum dovolenou balíky a průběžně se plaví do Karibiku, především v zimním měsících.

Charta soukromou “bez posádky” plachta a přes křišťálově modrého Karibiku vody vlastním tempem. Posádkou jachty přijde společně s osobním chef a znalce kapitán, takže všichni, co musíte udělat se odpočívat.

Počasí

I když počasí se pohybuje v rozmezí od ostrov ostrov v Karibiku, že jedna věc, o které je v Karibiku počasím je rok-round kráse. Teploty jsou téměř vždy mírný velmi málo sezónní změny.

Karibik Zajímavosti

Karibik je identifikovaná na celém světě pro jeho neuvěřitelnou roztomilosti oba přírodního a kulturního. Od krásné pláže na historických památek a nádherné kasina je kvantum míst cestovatelé těšit na zastavení přičemž v průběhu jejich prázdniny.

Karibik Prázdninové destinace

Karibik Rekreační Destinace určují vaše cesta do nebe na zemi, na cestě kolem ospravedlňuje zažívají plážemi, čluny, bank a Bikinis. Objev –

Anguilla
Antigua & Barbuda
Bahamy
Barbados
Bermudy
Curacao
Dominika
Dominikánská republika

Bahamy Ubytování
Svatá Lucie Cheap Resorts
Líbánky v Jamajce
Svatá Lucie Nabídky programů
Trinidadu a Tobago Vacations
Líbánky V sv
Lety do Bahamy
Antigua Nabídky programů
Zájezdy do Trinidadu a Tobago
Carlisle Antigujské Bay Resort
Curacao Turistické atrakce