Jídlo ve West Indies

Turistům nabízí širokou škálu potravin v West Indies. Dá se cítí a ochutnáte směsí vkusu různých zemí v potraviny West Indies. Britské, francouzské a nizozemské koloniální a africké vlivy příchutích a chutná lze jasně vidět na jídelní voleb.

Nejoblíbenějším jídlem ve West Indies se mořské plody. Vzhledem k tomu, že většina zemí ve West Indies ostrovy jsou proto mořských plodů je dostupný v hojnosti. Můžete vidět a širokou a rozmanitou škálu mořských plodech.

Na jídelní zkušenosti v této oblasti liší se i podle regionu. Je velký rozdíl v cenách v rozmezí. V ceně je také liší v závislosti na místě, kde si zvolíte jíst potraviny West Indies. Mostly silnici prodejci jsou nejlevnější možnost stravování ale jestli se zdraví a hygieny vědom také můžete rozhodnout k jídlu na nejlepších restauracích který leží v blízkosti nebo v areálu hotelu jste pobývají palců

Restaurace nabízí optimální a chutné jídlo West Indies. Ačkoliv neexistuje žádný formální oblečení chování je však vhodnější se Vás slušně oblečení. Ve většině plýtvající restauraci můžete být i povinnost šaty ve formálním oblečení.

Tradiční potraviny ve West Indies patří mořské plody a americké a evropská kuchyně. Ale jak se časy mění potravin v West Indies také snaží směsi chutí populárních kuchyně v potraviny West Indies.

Blue Voda Hotel Antigujská
Dominika Turistické atrakce
V Jamajka Resorts
Cheap Flights na Trinidadu a Tobago
Bermudy turistické atrakce
Portoriko Ubytování
Zájezdy na Bermudy
Haiti Co dělat
Bahamy Levné Hotely
Barbados Cheap Resorts
Barbados Cheap Resorts