Trinidad a Tobago Letišti

Trinidadu a Tobago letiště a letiště jsou spíše životně dopravy v Trinidadem a Tobagem. Letecké dopravy je jedním z druhů dopravy oblíbené mezi turisty Trinidadu a Tobago návštěvě. Dvě hlavní letiště v Trinidadu a Tobago se Piarco mezinárodní letiště Crown Point a mezinárodního letiště. Tyto dvě lety z letiště dostávat všechny hlavní destinace Severní Amerikou, Evropou a jiné karibské ostrovy.

Některé ze mezinárodních leteckých společností, které provozují denně letů na Trinidadu a Tobago jsou Air Canada British Airways Airlines British West Indies (BWIA) ALM Antillean aerolinie American Airlines, americká Eagle, Caledonian Airways, Virgin Atlantic, Condor Airlines, Excel Airways a Surinam Airways. Mezi mezinárodní dopravce, BWIA nabídek každodenní lety z Miami New Yorku a Londýně, zatímco British Airways provozuje pravidelnými lety z letiště Heathrow do Crown Point Letiště v Tobagem. Vedle mezinárodních linkách, tam jsou i letecké společnosti, jako Air Karibiku, Tobago Express, Star Karibiku a LIAT, které nabízejí lety do Trinidadu a Tobago ostatních karibských ostrovů.

Oba letiště jsou plně vybavena a pochlubit všechny funkce a vybavení, které učiní vaše cestování letadlem pohodlný a komfortní. Oba jsou letiště bezcelní roztroušený s obchody, restauracemi, darovací centrech a jiných zařízeních. Existují i zvláštní opatření k handicapované cestující v těchto letištích. Za pohodlí cestujících jsou obrazovky, které poskytnou informace o letovém řádu domácích i mezinárodních linkách. Bezpečnostních pravidel v těchto letištích jsou také uspokojivá a bezpečnostní hlídky jsou vysláni na letištích po 24 hodinách.

Je výhodné pro lidi cestující na Trinidadu a Tobago se letištích pochlubit několika stánky a stánky věnované dopravní společnosti, kde si můžete najmout automobilů a kromě této najdete dostatek taxislužby mimo letiště se dostanete do svého cíle.

Portoriko Nabídky programů
Hotely v Kryštof a Nevis Svatý
Haiti Turistické atrakce
Lety na St Vincenc a Grenadiny
Martinik Zajímavosti
Zájezdy do Dominika
Dominika Vacation
All Inclusive Karibik Vacation
Guadeloupu Vacation Rentals
Karibik luxusní Vacation Packages
Zájezdy na Barbados