Prohlídka Trinidadu a Tobago na

Získání na Trinidadu a Tobago vhodné, můžete cestu na ostrovy leteckou nebo námořní. Letecké dopravy je jedním z populárních druhů dopravy v souostroví. V Piarco letišti je přední letiště v Trinidadu a letiště leží v přístav Španělsko. Tobago pyšní z Crown Point International Airport, které je malé letiště srovnání s Piarco letiště. V Piarco letišti dostane mezinárodních a vnitrostátních linkách. Lety z hlavních destinace Severní Americe a Evropě létat na letiště Piarco.

Některé ze mezinárodních leteckých společností, které provozují denně letů na Trinidadu a Tobago jsou Air Canada British Airways British West Indies aerolinie (BWIA) ALM Antillean aerolinie American Airlines, americký Eagle, Caledonian Airways, Virgin Atlantic, Condor Airlines, Excel Airways a Surinam Airways. Mezi mezinárodní dopravce, BWIA nabídek každodenní lety z Miami New Yorku a Londýně, zatímco British Airways provozuje pravidelné lety z letiště Heathrow do Crown Point letiště v Tobaga. Vedle mezinárodních linkách, tam jsou i leteckých společností, jako Air Karibiku, Tobago Express, Star Karibiku a LIAT, které nabízí lety do Trinidadu a Tobago jiných karibských ostrovech.

Mořská cesta je také oblíbené cestovní volba pro lidi cestující na Tobago a Trinidad. Obě ostrovech přijímat plavby provozovány Cunard Cruise oceánu, Regency Tempomat, Royal Caribbean Plavby, Cruises a Pacquet společnost P & O.

Antigua a Barbuda turistické destinace
Dominika Turistické atrakce
Svatý Vincenc a Grenadiny, turistické atrakce
Levné Resorts v Dominického
Resorts V Haiti
Barbados Cheap Resorts
Dominikánská republika Turistické atrakce
Kuchyně Bay Resortu Antigua
Portoriko Nabídky programů
Jak se Barbados
Grand Resort Lido Negril & Spa, Jamajkou