Svatý Vincenc a Grenadiny Nabídky programů

Svatý Vincenc a Grenadiny je úchvatný jako každá jiná ostrov v Karibiku. K Svatý Vincenc a Grenadiny je jeden z nejvíce scénických ostrovy regionu. Svatý Vincenc a Grenadiny představuje ráj pro jakékoliv povahy milenku a jste narazili mysli vrávorání pohoří, malebná města, černá písčité pláže a tropických deštných.

Ty by mohly dopřát četné venkovní aktivity ve Sv. Vincenta a Grenadin. Některé populární vodní sporty činnosti jsou šnorchlování, potápění, plavání, jachting, jachty i surfování. Návštěvníci mohou lenošit kolem pláže a obdivovat dechberoucí scenérie pláží, které mají nabídku.

St Vincenc a Grenadiny je jedním z nejvýznamnějších historicky bohaté ostrovů Karibiku. Mohl byste jít prohlídku a navštíví řadu památek a orientačních bodů, které odráží koloniální historii ostrova. Můžete navštívit Národní muzeum St Vincent, kterou se pyšní široké škály artefaktů a jiné, které označuje různorodou kulturu a dějiny ostrova. Některé z významných architektonických zázraky z ostrově Fort Charlotte St George to anglikánský Katedrála a St Marie Katolické katedrály.

Měli byste také navštívit řadu obchodů na vaše dovolená na St Vincenc a Grenadiny,. Tyto obchody prodávat široký sortiment dárkové předměty včetně rukodělných výrobků a jiných předmětů. Tyto obchody a nákupní střediska jsou po celé místě a dát barvu na město.

Resorts v Antigua
Karibik Vacations
Antigua Vacation Rentals
Curacao lety
Jamajka Levné Resorts
Portoriko Ubytování
Hotely v Bermudách
Haiti Ubytování
Líbánky v Dominikánské republice
Zájezdy do karibské oblasti
Líbánky v Dominického