Prípravné do Grenada

Jako jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na světě, dostává se Grenada je velice snadná. Lze dosáhnout tohoto ostrova národa buď letecky nebo lodí.

Nejlepší způsob získání až Grenada je vzduch. Téměř všechny významné letecké společnosti mají lety Granát. Všechna mezinárodní linky přijde na Pointe Salines Mezinárodní letiště. Některé z velkých mezinárodních leteckých společností, které mají lety do Grenada, patří Air Canada, Air Jamaica, British Airways, Condor, Virgin Atlantic Airways American Eagle aj.. Existuje velký počet leteckých společností, Karibiku také, jako v karibské Star, Liat, Conviasa Sv. Vincenta a Vzduch, které mají soukromé charterové lety mezi karibských ostrovů. Dá se palubu tyto lety z Londýn Toronto New Yorku Frankfurtu, Gatwick, Trinidadu, Tortola, Guyany a jiných místech a pocházejí přímo z této země. Existuje pravidelné lety do země a lze snadno vzít letem do této země.

Jiným způsobem jak se k Grenada je moře. Travelers mohou pustit se plavby a plují na Grenadu. Existuje velké množství výletních okruhů, jež se plaví na Grenady. Většina lodí přišel a zastavil u svatého Jiří přístav. Ostatní přístavy nebo přístavy, kde výletní lodí zajet během své cesty obsahovat Bay pichlavý a svatého Davida. Cruise cestovního ruchu se stala velmi populární tady tím usnadňuje turistů k dosažení tohoto ostrovních zemí. Mimo to, že turisté mohou jít také pro nezávislé pochlubit vyjížďky. Čluny jsou uveřejněny na nájemné. Lze pronajmout jachtu a také vyplout na této překrásné země. Jachtařský koni jsou častější mezi ostrovem a Carriacou Grenady. Některé z velkých výletních okruhů, které spadají do této země Royal Caribbean Cruise patří, Princezna Tempomat, Costa Výletní, Celebrity Cruises a jiné.

Uvnitř ostrova, cestující mohou cestovat silniční nebo trajekty. Lze buď pronajmout auto i pohybovat kolem země nebo jdou za jízdy autobusem. Existuje velké množství vodní taxi, které mají také cestovatelé z jedné části ostrova s ostatními.

Prípravné k Grenada není vůbec těžké věci. Travelers můžete využít některou z přepravy zařízení a přijít na to země ze své místo odeslání.

Líbánky v Dominického
Resorts v Svatá Lucie
Rozpočet Barbados Ubytování
Zájezdy do Grenada
Svatý Kryštof a Nevis Levné Hotely
Líbánky v Saint Lucia
Čalounu Bluff Resort Antigua
Svatý Kryštof a Nevis Cheap Resorts
Jamajka Turistická atrakce
St Lucia Vacation Rentals
Barbados Turistická destinace