Ritz Carlton, Jamajky

O Ritz Carlton, Jamajky

Pokud hledáte luxus a komfort tak musíte zůstat v Ritz Carlton, Jamajku. Tento pětihvězdičkový hotel nacházející se na Rosehall, které je pouze 8 mil ze Montego Bay. SANGSTER Mezinárodní letiště leží v blízkosti Ritz Carlton, Jamajku. Hotel je známý pro jeho velkou pohostinnost a teple.

Ubytování na Ritz Carlton, Jamajky

Ritz Carlton, Jamajkou má 427-vzduch stabilizuje místnosti. Pokoje v hotelích jsou navrženy elegantně a vkusně zařízeno. Hostům ze Ritz Carlton, Jamajkou mohou využít četné místnosti zařízení obdobného rádiem, kávovar, kabelovou televizí, ledničkou a připojuje kuchyňkou. Nepov kuřáci mohou také rozhodnout pro pobyt v speciálně uráčil nekuřácké místnosti.

Jídelna v Ritz Carlton, Jamajkou

Existuje mnoho jídelní dispozici zařízení na hosté Ritz Carlton, Jamajku. Můžete jíst Horizon jež slouží bufet snídani a rozsáhlé menu, Jasmine nabízí místní lahůdky, manga-nabízí místní menu, Reggae Jerk slouží centrum širokého sortimentu potravin nebo můžete obědvat v Bílé Čarodějnice, která slouží lahůdky sbíhání slin se svým oblíbeným koktejlem .

Zařízení na Ritz Carlton, Jamajkou

Ritz Carlton, Jamajkou zajišťuje zařízením, jako fitness centra, plavecký bazén, dětský bazén, setkání center, směnárny, pronájem vozidel a internetových služeb. Ritz Carlton, Jamajky jsou rájem pro milovníky sportů, protože má velkou šlechtěný golfové hřiště tenisový kurt. Také můžete mít různé druhy lázeňské léčby se na hotel.

Martinik Zajímavosti
Hermitage Bay Hotel Antigujská
Guadeloupe Vacations
Dominikánská republika výlety
Resorts v Svatá Lucie
Portoriko Nabídky programů
Karibik Vacation Rentals
Bermudy Ubytování
Vily na Bahamách
Dominikánská republika Ubytování
Antigua a Barbuda Cestování