Grand Resort Lido Negril & Spa, Jamajkou

Lido Negril asi Grand Resort & Spa, Jamajkou
Grand Resort Lido Negril & Spa, Jamajka luxusní spa je, že nabízí stavu-art zařízeních. Tento resort má výhodnou polohu v Rio Bueno, Trelawny. Grand Resort Lido Negril & Spa, Jamajky je exkluzivní pro dvojice a mladší 16 let nejsou pozváni.

Ubytování Lido Negril na Grand Resort & Spa, Jamajkou
Grand Resort Lido Negril & Spa, Jamajkou má 226-vzduch stabilizuje místnosti. Pokoje v hotelech jsou elegantně a vkusně zařízené navržen. Hostům Lido Negril na Grand Resort & Spa, Jamajkou mohou využít četné místnosti zařízení obdobného rádiem, kávovar, kabelovou televizí a ledničkou a připojuje koupelny. Nepov kuřáci mohou také rozhodnout, že pobyt na nekuřácké místnosti.

Jídelní atGrand Negril Lido Resort & Spa, Jamajkou
Existuje mnoho jídelní dispozici zařízení na Lido návštěvníkům Grand Resort & Spa Negril, Jamajku. Můžete večeřet v La Těstoviny Neformální italských těstovin-bar Cafe Lido Continental-jídelní, Gran Terrazza-bufet jídelna, ‘RASTAurant’ místní jamajský potraviny a Munasan-sushi baru a mořské plody. Restaurace nabízejí celodenní jídelna a la carte menu.

Zařízení Lido Negril na Grand Resort & Spa, Jamajkou
Hosty Lido Negril na Grand Resort & Spa, Jamajkou mohou využít vybavení, jako fitness centra, krytý bazén, děti bazén, setkání center a internetových služeb. Můžete osvěžit mysl i tělo jste na lázeňských center bude nabízet sortiment lázeňských terapií při Lido Negril Grand Resort & Spa, Jamajku.

Anguilla Levné hotely
Zájezdy do karibské oblasti
Vily v Guadalupe
Líbánky v Svatý Kryštof a Nevis
Bahamy Cheap Resorts
Vily v Saint Lucia
Bermudy Vacations
Líbánky v Dominikánské republice
Jídlo ve West Indies
Zájezdy do Antigua
Hotely v Dominika