Antigua a Barbuda turistické destinace

Česká republika je jedním z nejkrásnějších a svůdný ostrovů v Karibském moři. Turistů v této zemi by neměli očekávat prokousat přes swashbuckling metropolí s stoupající skylines i rušný přenosů a la Šanghaj či New Yorku. Naopak, v hlavních turistických destinacích a Barbuda Antigua skromné města, kuriózní městech a pozoruhodných vesnic.

Antigua a Barbuda to turistickými destinacemi jsou úchvatné fúzi tradicionalismu a modernity. Navzdory postupnému těchto městech jsou stále v jejich promoklý dědictví. Kultura Antigua a Barbuda se mohou zdát na každém rohu jeho měst.

Svatojánské je nejoblíbenější turistickou destinací a Barbuda Antigua dne. Kapitál a největší město v zemi, svatojánské je skvělý místo, aby se palce Požehnaný s okouzlující přírodní krásy a zdobena četnými zázraky architektonických excellence, toto město je třeba navštívit-pro každého, kdo cestuje, aby Antigua a Barbuda. Je také domovem pro nejznámější nákupní centra, restauracemi a hotely v Antigujská republika.

Příští nejpopulárnější turistickou destinací na Antiguu a Barbuda se anglicky Harbor. A historické čtvrti známý pro své velkolepé portu a ochranné známky starého světa-šarm, anglicky Harbor funkce renomovanou Nelson Dockyard to. Toto městečko je domovem některých z nejvíce-turistických zajímavostí Antigujská republika. Je to také skvělý víkend útěk a domy řadu světa-třídy hotelů a restaurací.

Ostrov Falmouth je také velice populární Antiguan jako turistickou destinaci. Toto městečko poskytuje turistům záblesk této země kulturu a tradice. Jde o nejoblíbenější spot pro excursionists novomanželé na svatební cestě a.

Shopping in West Indies
Svatý Vincenc a Grenadiny, turistické atrakce
Holiday Inn Sunspree, Jamajkou
Barbados Levné hotely
Karibik prohlídka Packages
Bermudy Vacations
Guadeloupe Cheap střediska
Vily v Svatý Kryštof a Nevis
Čalounu Bluff Resort Antigua
Jídlo ve West Indies
Resorts in Svatý Kryštof a Nevis