Sandále Grande Resort Antigua

Kategorie: pět star –

Adresa:: Dickenson zálivu, poštovní přihrádka 147, svatojánské, Antigua

Počet pokojů: 193

O Sandále Grande Resort, Antigua

Udělený s označením “světovou Líbánkový Resort” o čtyři roky Grande Antigua Sandále je nesrovnatelný rájem. Nachází se na velkolepé Dickenson Bay jeden z Ostrovní ‘nejlepších pláží tento resort krásně představuje kombinované kouzlo staré vesnice Karibiku a moderních-denní luxusnosti. Nejlepší místa pro páry své líbánky v Antiguu a Barbuda, Sandále Grande Resort je nastaven na 1500-stop palm-lemovaný pláž.

Ubytování v Sandále Resort Grande Antigua

Sandále Grande Antigua pyšní na to, že nejlepším suity pro turistická ubytovací zařízení v Karibiku. Je 193 pokojů a apartmánů tohoto resort je rajský hideaways který je zdobena nejluxusnější zázemí. Místnost kategorií naleznete zde je – Luxusní vily oceán One Bedroom Suite Penthouse středomořské One Bedroom OceanView Suite, Líbánkový Rondoval Zahrada, Beachfront Rondoval Luxus, Luxe Grande St Tropez OceanView Suite, Monte Carla OceanView Suite, benátské OceanView Suite Portofino Suite, Líbánkový OceanView Suite Luxe Grande Beachfront Concierge pokoj, Líbánkový Veranda Suite, Líbánkový Luxusní Concierge pokoj, Líbánky Luxe Grande Místnost, Pokoj Premium a Deluxe pokoje.

Restaurace na Sandále Resort Grande Antigua

Sandále Grande Resort, Antiguanská je domovem některých z nejvíce vynikajících restaurací v městě. Bayside (mezinárodní), Palio (italsky), Kimonos (orientálních) Corral OK (jihozápadní) a nádvoří Bistro (bufet) se část této resort to jídelních zařízeních. Jízdné Nabídka zde je rozsáhlý a obsahuje širokou řadu kurzů hlavním jídlem, svačiny, dezerty, vín, nápojů saláty, mořské plody, et al.

Zařízení na Sandále Resort Grande Antigua

Sandály Grande Resort, Antigua nabízí nejrůznější vybavení pro vodní sporty činnosti na jeho plážích. Středisko má také lázně, krytý bazén, tenis, hernu, kulečníkem, posilovna atd. pro hosta rekreaci. Prádelna, moneychanger, půjčování vozů a hlídání, letištní transfery, místní výlety atd. jsou některé obecné služby, které nabízí Sandále Grande Resort, Antigujská.

Jak se Antigujská
Líbánky v Svatý Vincenc a Grenadiny
Trinidad a Tobago Cheap Hotel
Guadeloupe Vacations
Four Seasons Hotel, Jamajky
Bahamy Vacations
Zájezdy do Grenada
Svatý Kryštof a Nevisem Ubytování
Portoriko Nabídky programů
Jamajka Vacation Rentals
Dominikánská republika Vacations