Kuchyně Bay Resortu Antigua

Kategorie: Čtyřlůžkový star –

Mail: Galley Pláž Bay Road, Antigua

Počet pokojů: +69

O Bay Resort Galley, Antigua

Uhnízděný ve většině exotických míst v Antigua, Galley Resort Bay je perfektní útočiště za náročnější cestovatele z celého světa. Hodnocena jako jedna z nejlepší hotely v Antiguu a Barbuda, Galley Resort Bay je rozložena 40akr z zelenající krajinářský zahrada obklopena nádhernými ptačí svatyni lagunové a velkolepé pláži. Daleko od ruchu města-shonu život, tento resort nabízí klidný a vyrovnaný atmosféru se strávit dovolenou ve West Indies.

Ubytování na Galley Bay Resortu, Antigua

Kuchyní Bay Resort Antiguanská je 69 apartmánů a chatách, které jsou rozděleny do různých kategorií – 14. Gauguin chalup, 10 nadřízeného beachfront pokojů, 29 luxusních beachfront pokojů a 16 apartmá beachfront prémie. Vybaven komfortem, jako je životní styl, satelitních televizí, klimatizací, mini bary, vysoká rychlost obrovský okny, IDD telefonem, připojeno lázně, pracovní desk, obrovská postel, atd. místnosti Bay Galley Resort jsou rájům konečné pohodlí.

Jídelní na Bay Galley Resort, Antigua

V ambróziový potravin z Karibiku je nejvhodnější savored na Galley Resort Bay. Domů na dvě z nejoblíbenějších restaurací v Antiguu a Barbuda tento resort slouží jídelní tarifu, které je hygienické vhodně-ceny a jednoduše ret-smacking. Seagrape Restaurace je evropsko-karibské jídelna že nabízí nejlepší z mořské plody. Gaugin Restaurace je vyhlášená svojí multi-kuchyně potraviny a specialit na grilu. Vigvam a Lounge Bar Bar je Wining kloubů Bay Galley Resort, Antigujská. Tyto pruty mají nádherné pláže s lokalitách jako je pozadí a poskytuje všechny druhy alkoholických nápojů.

Vybavení na Galley Bay Resortu, Antigua

Kuchyní Bay Resort Antigujská má zasedacích místností, které jsou plné nejnovější konferenčních zařízení a jsou ideální pro semináře oficiální splňuje, seminářů a konferencí. Rekreačních zařízení, jako je bazén, možnosti vodních sportů, fitness centra, tenisové hřiště, hernu, Boutique, knihovny, lázně s masážními několik místností, atd. jsou pro hosty pobývajících na Galley Resort Bay.

Bahamy Ubytování
St Martin Turistické atrakce
Zájezdy do karibské oblasti
Lety do Guadeloupu
Antigua i Barbuda Turistická atrakce
Grenada turistické atrakce
Jumby Bay Resort Antigua
Resorts v Bermudách
Hotely v Bahamy
Karibik Rodinné Vacations
Jak se Svatý Kryštof a Nevis