Antigua Vacations

Antiguanská je ostrov v Karibiku, skvostné části země Antigua Barbuda a. To je také identifikován jiným jménem, Wadadli, což znamená “náš vlastní”. Antigua Vacations určit znovu milovat a romance uprostřed korálového útesu pozadí, míle-dlouhou prachovým pláže, lemované palmami a kokosem, pasát z Karibské moře, nádherná setmění za horizontem, klikatá potoků, vysoké hory a spoustou legrace vyplněna činnostmi dostat dovolit.

Široký sortiment multi-starrer hotelích, motely, středisek pláž, nájemních domů, vil, hostincích jsou zde proto, aby Vám perfektní ubytování, aby se vaše dovolená dokonalý útěk. Kromě toho pohostinství dispozici zde každý bydlištěm místa budou samozřejmě vás cítí jako doma, během vaší cesty do této tropické rájem.

V bezvýhradné, klikatá pobřežní že se Antigujská těžko outsidery se najít cestu, kde je dnešní setkat trekkers nádherných bohaté soukromé křídově soft pláží. Na korálových útesů jakmile prokletí na nepřátelské lodě záškodnický, snorkelers hned přilákat i akvalung potápěčů z celého světa. Antigua Co dělat, by jistě Vás zaneprázdněný během vaší cesty do této pobřežní rájem.

Antigua Turistické zajímavosti jednou sestávala ze teplo, konstantní větry komplex pobřeží a bezpečné přístavy ochranný téměř nepoškozeným stěně korálového útesu. To je důvod, proč do 1.784, legendární admirál Horatio Nelson plavil na Antiguu a sídlem Velké Británie nejdůležitějších Karibik základu. Navštívit tu –

Barbudy
Severní Antigua
Jiho-východním Antigua
Jiho-západní Antigujská

Zájezdy do Puerto Rico
Curacao Nabídky programů
Svatý Kryštof a Nevis Nabídky programů
Svatá Lucie Cheap Resorts
Haiti Levné ubytování
Dominikánská republika Ubytování
Antigua a Barbuda turistické destinace
Haiti Ubytování
Resorts v Antigua
Jamajka Vacation Rentals
V Guadeloupe Výletní